První znojemská realitní kancelář

Na trhu působíme již od roku 1994. Rádi Vám pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo převodem Vaší nemovitosti. Uvědomujeme si velice dobře vážnost a možné důsledky osobních rozhodnutí v oblasti realit, a proto se snažíme každému nastavit optimální cestu k uspokojení jeho představ, ať již hodlá prodat, koupit či směnit byt, ať uvažuje o prodeji svého domu, ať chce dům koupit nebo budovat vlastní domov „na zelené louce“. Rádi Vám pomůžeme a poradíme při osobní konzultaci v naší kanceláři.

historie a záběr činnosti - reality znojmo

  • Naše firma - První znojemská realitní kancelář s.r.o. působí na trhu s realitami již od roku 1994. Za dobu své činnosti nabyl tým zkušených pracovníků společnosti rozsáhlé zkušenosti s realizací prodeje, koupě a pronájmu všech typů nemovitostí.
  • Jsme členy Asociace realitních kanceláří České republiky
  • Nemovitosti inzerujeme na velmi navštěvovaném serveru s nemovitostmi www.nemovitosti.cz
  • Významné zakázky firma realizuje ve spolupráci s bankami při realizaci zástav, jejich ohodnocení, postoupení pohledávek a jejich kapitalizace nákupem nemovitostí.
  • Kromě klasických služeb realitních kanceláří nabízíme inženýrskou činnost ve stavebnictví.
    Zde z nejvýznamnějších akcí naše firma realizovala stavbu sil v Plavči, velkovýkrmnu kuřat v Hrádku. Jako zatím největší zakázku realizovala naše firma výstavbu Velkovýkrmny kuřat ve Střelicích u Jevišovic, kdy v termínu od srpna 1998 do září 1999 zvládla vše od výkupu pozemků až po zajištění kolaudace a úspěšném předání do provozu.
  • Naše realitní kancelář vždy dávala přednost spolupráci s jinými realitními kancelářemi, protože tak dojde vždy k rychlejšímu a lepšímu uspokojení klientů. Ve Znojmě velmi úzce spolupracujeme s realitní kanceláří Centrum Realit Znojmo a Reality Zdeněk Pospíchal. Velmi úzce spolupracujeme s několika renomovanými realitními kancelářemi z Brna.
  • Jsme členy Evropského klubu realitních kanceláří, který v rámci projektu sdružuje vybrané realitní kanceláře. Pro naši oblast tj. jižní Moravu je v rámci tohoto projektu Exkluzivní klub realitních kanceláří jižní Moravy, jehož jsme rovněž členy. Proto jsme schopni realizovat prostřednictvím 11 zavedených kanceláří jižní Moravy a 61 realitních kanceláří v celé republice, prodej na kterémkoliv místě v České republice.
  • V rámci této spolupráce vydáváme realitní měsíčník Nemovitosti jižní Moravy, který vychází v nákladu cca 33 000 ks a stává se z něj významné periodikum v oblasti nemovitostí.

Obraťte se na nás

V naší kanceláři na Velké Michalské 22 vás rádi uvítáme a s téměř rodinným přístupem se vám budeme věnovat.


Nabídka nemovitostí:

Newsletter

Chcete-být informováni o novinkách? Zadejte váš email (NEBUDE nikdy nikomu předán!)

Doporučujeme:

Reality Slovensko

Spřátelené weby:

... dále spolupracujeme


Zde můžou být partnerské odkazy